סימון וצביעת חניונים

חברת זוהר בכביש מתמחה בסימון וצביעה של חניונים. יכולות התכנון, הביצוע והגימור של החברה מאפשרות לה לבצע בהצלחה פרויקטים איכותיים בצורה מושלמת בכל רחבי הארץ, למען בטיחותו של ציבור הנהגים. בכל פרויקט נעשה שימוש בחומרי הגלם והצביעה הטובים ביותר, המשתמרים לאורך זמן ומותאמים במיוחד עבור סוגי המשטחים השונים מהם בנויים החניונים.

החברה מפעילה צוותים מקצועיים בפריסה ארצית ביום ובלילה, המספקים את כל הפתרונות המשלימים לבטיחות בחניון, כגון: מעצורי חניה, עמודי חסימה, תמרורים חשמליים, במפרים (גדודיות), מראות פנורמיות המהוות מרכיב בטיחות חיוני וחשוב בחניונים. כמו כן, הצוותים מתמחים בצביעת חניונים, סימון חניות, חניית נכים, איסורי חניה וכל שאר הסימונים אשר מופיעים בצביעה על גבי הרצפה, הכביש וע"ג הקירות. יכולות הביצוע של החברה מאפשרות לכל החניונים להיות פעילים באופן רצוף ללא הפרעה.

לחברת זוהר בכביש יתרון משמעותי מאוד בפרויקטים כאלה, בזכות העובדה שהיא יצרנית שלטים. עובדה המאפשרת לה גמישות רבה יותר בפרויקטים שונים בהם נדרשים שלטים מיוחדים, בעלי מידות שונות מהתקן או כיתוב מיוחד. כל השלטים של החברה מיוצרים בהתאם לתקן הנדרש.